Ana sayfa Güncel “Milyar tane canım olsa feda ederim”

“Milyar tane canım olsa feda ederim”

79
0
PAYLAŞ

Adnan Oktar’a destek veren bir grup, emniyet müdürlüğü önünde açıklama yaptı… Öte yandan başka bir grup da, Oktar’a karşı bir eylem yaptı…

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube ekiplerinin Adnan Oktar ve grubuna yönelik önceki gün yaptığı operasyon kapsamında 179 kişiyi gözaltına almıştı. Oktar’ın da aralarında bulunduğu şüphelileri destekleyen bazı kişiler Vatan Caddesi’nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü karşısında toplanarak açıklama yaptı. 

Yaklaşık 20 yıldır Adnan Oktar’ı tanıdığını, kitaplarını okuduğunu ve iki çocuğunun Oktar’ın öğrencisi olduğunu belirten Osman Yazaroğlu, “Bu arkadaşların herhangi birisi hiçbir suça bulaşmamıştır. Bunlar tamamen atılan bir iftiradan ibarettir. Sonuçlar yargılama süresinde ortaya çıkacaktır. Evde bulunan silahlarla ilgili spekülasyon yapılıyor. Bu silahlar Adnan Oktar’ın malikanesinde ve evinde güvenlik hizmeti veren birkaç arkadaşın ruhsatlı silahlarıdır. Bunlar devletin verdiği ruhsatlı silahlardır. Bu haberlerle bir algı operasyonu oluşturulmak isteniyor. Bunun dooğru olmadığını söylüyoruz” dedi.

“MİLYAR TANE EVLADIM OLSA…”

Nursel Tekin ise, “Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar ve arkadaşlarının yoluna feda ederim” diye konuştu.

6 yıldır Adnan Oktar’ı tanıdığını ve 3 yıldır da programlara çıktığını belirten Gizem Daşer ise, “Bu zamana kadar ortaya atılan taciz iddiaları tamamen iftiradır. Bütün erkek ve kız kardeşlerimize kardeşi gibi bakar, kardeşi gibi herşeyden sakınır. Bunlar hep ingiliz derin devletinin oyunu ve inşallah bu oyun bozulacak” şeklinde konuştu.

TEPKİ GÖSTERDİLER

Öte yandan, Vatan Caddesi Emniyet Müdürlüğü önünde toplanan bir başka grup ise, Adnan Oktar’ı protesto etti.

Adnan Oktar maskesi giydirilen bir maketin üzerine çıkan grup, Oktar’a tepki gösterdi. Maketin üzerine, bir kağıt parçası asılırken, “Vatan haini, çocuk tacizcisi, siyonist” ve “Dolandırıcı deccal şerefsiz” diye yazıldı. Ayrıca Oktar aleyhine pankartlar da açıldı…

Odatv.com

Kaynak : http://odatv.com/milyar-tane-canim-olsa-feda-ederim-13071819.html

BİR CEVAP BIRAK