Ana sayfa Güncel Bakanlık ve federasyonun grup seks sessizliği

Bakanlık ve federasyonun grup seks sessizliği

251
0
PAYLAŞ

3 gündür ısrarla sorduğumuz sorulara ne federasyon ne de bakanlıktan bir yanıt alamadık. İki kurum da “milli skandal” olarak tanımlanan olayı sessizlikle geçiştirmeye karar vermiş görünüyor.

Sosyal medyaya sızdırılan bir fotoğraf günlerdir çok konuşuldu.

Fotoğrafta, Tekvando Milli Takımı’nda yer aldığı ileri sürülen 5 sporcunun, milli takım kampında 1 kadınla grup seks yaptığı görülüyordu. Kimileri ise görüntülere ilişkin tecavüz iddialarında bulundu.

Fotoğraftaki sporcular sosyal medyada isim isim deşifre edildi.

Birçok sosyal medya sözlüğünde gündemin birinci sırası söz konusu sızıntıydı.

Bazı haber sitelerinin de haberleştirdiği olayın ardından, Odatv, Türkiye Tekvando Federasyonu’nu aradı.

Fotoğrafın doğru olup olmadığını, fotoğraftaki kişilerin milli takımda yer alıp almadığını, kimin hangi amaçla sosyal medyaya sızdırıldığını, olayla ilgili soruşturma açılıp açılmadığını öğrenmek istedik. Ancak federasyondan 3 gün botunca bir yanıt alamadık.

Federasyonun ardından AKP hükümetinin Gençlik ve Spor Bakanlığı yetkililerine de olayı sorduk. Bakanlık sosyal medyaya düşen olayı araştırıp açıklama yapacaklarını söylediler. Ancak onlar da ısrarlı aramalarımıza rağmen 3 günlük bir sessizliğe büründüler.

3 gündür ısrarla sorduğumuz sorulara ne federasyon ne de bakanlıktan bir yanıt alamadık. İki kurum da "milli skandal" olarak tanımlanan olayı sessizlikle geçiştirmeye karar vermiş görünüyor.

Sessizlik sürünce kulislerde konuşulan "hatırlı aile çocukları" iddiaları da güçleniyor.

İşte o fotoğraf:

Odatv.com

Kaynak : http://odatv.com/bakanlik-ve-federasyonun-grup-seks-sessizligi-17051854.html

BİR CEVAP BIRAK