Ana sayfa Teknoloji Fortnite Mobile, Artık Motorola, HTC ve Sony Cihazlarda da Oynanabiliyor

Fortnite Mobile, Artık Motorola, HTC ve Sony Cihazlarda da Oynanabiliyor

77
0
PAYLAŞ

Google Play Store’dan yayınlanmaması ve Samsung anlaşmasıyla bir süredir oyuncuların kafasını karıştıran Fortnite Mobile’da işler yoluna girmeye başlamış gibi görünüyor.

Epic Games'in Fortnite'ın %30'luk gelirini Google Play Store'a kaptırmamak için geliştirdiği politika, bu günlerde biraz başlarını ağrıtıyor. Oyunun resmi uyumluluk listesinde yer alan telefonlarda çalışmaması, keza listede olmayan telefonlarda bazen yağ gibi akması gibi garip hatalar söz konusu olabiliyor.

Daha önceki sürümlerde HTC, Motorola ve Sony'nin birçok orta seviye ve amiral gemisi telefonu, Fortnite Mobile desteğinden mahrum kalmıştı. Gelen 5.40 güncellemesiyle birçok yeni cihaz uyumluluk listesine alındı. Dilerseniz bu cihazlara bir göz atalım.

HTC

HTC 10
HTC U Ultra
HTC U11
HTC U11+
HTC U12+

Motorola

Moto Z
Moto Z Droid
Moto Z2 Force

Sony

Sony Xperia XZ
Sony XZs
Sony XZ1
Sony XZ2

Eğer yukarıdaki telefonlardan birine sahipseniz, bu güncellemeye değin telefonunuzda ya oyun çalışmıyor ya da oldukça kötü bir deneyim sunuyordu. Epic Games, artık bu telefonları resmi uyumlu telefonlar listesine aldı. En kısa sürede yeni telefonlara da resmi desteğin gelmesi planlanıyor.

Kaynak : https://www.webtekno.com/fortnite-mobile-artik-motorola-htc-ve-sony-cihazlarda-da-oynanabiliyor-h52868.html

BİR CEVAP BIRAK