Ana sayfa Güncel HÜDAPAR’dan dikkat çeken ziyaret

HÜDAPAR’dan dikkat çeken ziyaret

160
0
PAYLAŞ

HÜDAPAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ve HÜDAPAR Genel Sekreteri Şehzade Demir’den oluşan heyet, Erbakan Vakfı’na ziyarette bulundu.

HÜDAPAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ve HÜDAPAR Genel Sekreteri Şehzade Demir’den oluşan heyet,  Erbakan Vakfı’na ziyarette bulundu.

HÜDAPAR heyetini, Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu ve Erbakan Vakfı Genel Sekreteri Doğan Bekin karşıladı.

Ziyarette Türkiye ve dünya gündemine dair görüş alışverişinde bulunuldu. Yaklaşık bir saat süren görüşmenin ardından Yapıcıoğlu, Erbakan Vakfı Genel Merkezi’nden ayrıldı.

Ancak bu ziyaret öncesinde HÜDAPAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu’nun, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la bir görüşme yapması “Cumhur İttifakı’na katıldı” yorumlarına neden olmuştu. Öte yandan Fatih Erbakan’ın Kılıçdaroğlu’nu eleştiren tweeti ise Cumhur İttifak’ına destek olarak algılanmış, aktroller tarafından paylaşılmıştı.

Ziyaretin ardından Yapıcıoğlu’nun, Fatih Erbakan ile Cumhurbaşkanlığı arasında elçi olarak görevlendirildiği iddia edildi.

Odatv.com

 

Kaynak : http://odatv.com/hudapardan-dikkat-ceken-ziyaret-04051812.html

BİR CEVAP BIRAK