Ana sayfa Teknoloji Meizu, Eskiyen Bataryalar İçin Değişim Programını Duyurdu

Meizu, Eskiyen Bataryalar İçin Değişim Programını Duyurdu

64
0
PAYLAŞ

Akıllı telefonların zamanla eskiyen bataryalarının değiştirilmesi amacıyla Meizu, yeni batarya değişim programını duyurdu.

Meizu, 13$ ücretle kullanıcılarının cihazlarının eskiyen bataryalarını tamamen yeni lityum-iyon pillerle değiştireceği batarya değişim programını duyurdu. Kullanıcılar cihazlarını yetkili bir Meizu servisine götürdüğünde batarya değişimini talep edebilecek ve bu servisten 13$'a yararlanabilecekler.

Meizu diğer teknoloji sektörü devlerinin çoğunluğunun teknik servislerinden bir farklılık yaparak, kullanıcının isteğine göre, bataryası değişmesi gereken cihazınızı evinizden/işinizden veya herhangi bir destinasyondan teslim alma (bir çalışan vasıtasıyla) servisini kullanıcılarına sunmakta. Cihazları garantiye veya koruma programına (sigortaya) sahip kullanıcıların eskiyen bataryaları için hiçbir ücret ödemeleri gerekmezken, daha önce cihazı garantiye veya bir koruma programına dahil olmamış kullanıcılar veyahut garantisinin veya koruma programının süresi geçen kullanıcılar sadece 13$ ücretle cihazlarını en son batarya kapasitesine taşıyabilecekler.

Meizu, batarya değişim programı kapsamında desteklenen cihazların listesini yayınladı. Birçok cihaz bu programa dahil olurken bazı cihazlar programın dışında kaldı. Batarya değişim programına dahil olan cihazların listesi:

Meizu 6T
Meizu E3
Meizu M6s
Meizu M6
Meizu M6 Note
Meizu Pro7 Plus
Meizu Pro7 (Standard ve High Edition)
Meizu A5
Meizu E2
Meizu M5s
Meizu MX6
Meizu Pro 6 Plus
Meizu Charm Blue  X
Meizu M5
Meizu U10
Meizu U20
Meizu M3 Max
Meizu M3s
Meizu Note
Meizu M2 Note
Meizu M1 Metal
Meizu MX4 Pro
Meizu MX5 şeklinde.

Meizu'nun başlatacağı batarya değişim programı ile kullanıcılar, yeni bir cihaz için büyük miktarlarda para ödemeden 13$ gibi düşük bir ücretle cihazlarının daha uzun süre boyunca performansını korumasını sağlayabilecekler.

Kaynak : https://www.webtekno.com/meizu-eskiyen-bataryalar-icin-degisim-programini-duyurdu-h56917.html

BİR CEVAP BIRAK