Ana sayfa Teknoloji Xiaomi'den Son Dönemin En Çok Konuşulan Akıllı Bilekliği: Mi Band 3 (Video)

Xiaomi'den Son Dönemin En Çok Konuşulan Akıllı Bilekliği: Mi Band 3 (Video)

74
0
PAYLAŞ

Xiaomi’nin başarılı olduğu giyilebilir teknoloji ürünlerinden Mi Band 3, Teknostore aracılığıyla Türkiye’de satışa başladı.

Son yıllarda dövizin de yükselmesiyle Samsung, Apple gibi firmaların satışa sunduğu telefon ve diğer akıllı ürünlerin piyasanın genelinden çok daha yüksek fiyatlara satışa sunulduğunu görmeye başladık. Bu da bizleri normal olarak Xiaomi gibi daha uygun fiyatlı ürünler üreten üreticilere yakınlaştırdı. Ürettiği başarılı ürünlerle herkesin beğenisini kazanan şirket, son olarak Xiaomi Mi Band 3 akıllı bileklikle sevenlerinin karşısına çıktı.

Sahip olduğu özellikleriyle tam bir fiyat/performans ürünü olan Xiaomi Mi Band 3, 5ATM suya dayanıklılık sertifikası, 20 günlük pil ömrü, mesaj ve bildirim görüntüleme gibi özelliklere sahip. Bir akıllı bilekliğe göre çok fazla özelliği bulunan bilekliğin, nabız ölçümü, uyku düzeni takibi, hareketsizlik bildirimi, titreşim, alarm, kalori ölçer gibi onlarca özelliği bulunuyor.

Henüz piyasada çok yeni olan Xiaomi Mi Band 3, ülkemizde de ilk olarak Teknostore’da satılmaya başladı. Başlangıç olarak yalnızca Çince olarak satışa sunulan akıllı bileklik, Eylül 2018 tarihinde global dil desteğine (İngilizce) sahip olacak.

Xiaomi Mi Band 3 Teknik Özellikleri

110mAh Li-PO Batarya
20 Gün Şarj Ömrü
5ATM Sertifikası
0.78 inç OLED Ekran
17,9 x 46,9 x 12 mm Ekran Boyutu
20 gram Ağırlık
Bluetooth 4.2 Bağlantı Desteği
Nabız Ölçümü
Alarm
Titreşim
Adım Ölçer
Uyku Düzeni Takibi
Hareketsizlik Bildirimi
Saat ve Aktivite Uyarıları
Seçilen Uygulamalar İçin Bildirimler
Mesaj Görüntüleme
Arama Görüntüleme / Reddetme
Arayanın Kimliği
Hava Durumu
Kalori Ölçer
Telefonum Nerede
Destekleyen Telefonlarda Kilit Açma

Xiaomi’nin bir önceki akıllı bilekliği Mi Band 2’den farklı olarak çağrı görüntüleme ve reddetme, 50 metreye kadar suya dayanıklılık ve arayanın kimliğini gösterme gibi önemli özellikler göze batıyor.

Xiaomi Mi Band 3 ile birlikte şirketin sağlık ve spor kontrolleri için ürettiği Mi Fit uygulamasını da kullanabilirsiniz. Android veya iOS cihazlarınıza indireceğiniz uygulama sayesinde akıllı bilekliğinizi çok daha efektif bir şekilde kullanabilirsiniz. Fiyat konusunda da muadillerine göre uygunluk sağlayan Mi Band 3’ü daha yakından tanımak istiyorsanız buraya tıklayarak ürünün Teknostore sayfasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca, daha farklı akıllı bileklikler arıyorsanız buradan Teknostore’daki tüm akıllı bileklere ulaşabilirsiniz.

Kaynak : http://www.webtekno.com/xiaomi-den-son-donemin-en-cok-konusulan-akilli-bilekligi-mi-band-3-video-h47691.html

BİR CEVAP BIRAK